Wstęp


Jest to kopia strony naszego przyjaciela Henryka Niewieczerzała, znanego również jako fgraf, znajdującej się kiedyś pod adresem http://republika.pl/fgraf/. Do kopii dołączono inne Jego relacje plenerowe błąkające się po sieci tu i tam, teraz i kiedyś. Statywowe tło strony powstało na naszym pierwszym grupowym plenerze fotograficzym "HenRykowisko 2000". Nie ma tu wszystkich relacji plenerowych, bo wiele nigdy nie powstało, a relacja z ostatniego jest na tyle krótka, że zmieści się na tej stronie.

"HenRykowisko 2005" - Przytoczna, 15. czerwca 2005r.

Wczoraj odbył się jeden z wielu ekspresowych plenerów. Ale tym razem plener był niezwykly. Henryk zaprosił nas na swoje ulubione, fotograficzne miejsce. Plener był niezwykły, bo największa gaduła tym razem nie odezwała się ani jednym słowem. Nie zrobił też z nami tych kilku kroków na pobliski pagórek, gdzie tak często się zjawiał. Ja go rozumiem - w takie miejsca przychodzi się przed świtem i tylko idiota może tam chodzić, gdy słońce jest w zenicie.


W tekstach relacji plenerowych dodano polskie literki pozostawiając charakterystyczną interpunkcję Henryka. Jeśli jakiejś relacji brakuje, a masz jej kopię lub link do niej, to napisz o tym na adres:
zborczyk m a ł pa interia . p l


Kopię strony zamieszczono za zgodą Ani.