9 lat później mamy rok 2017.
Jest końcówka zimy, niedługo będzie przedwiośnie ...

Przeczytaj -> OBWIESZCZENIE


2009

Wiosenna historyjka z uszami
słowo wstępne
     Witam starych znajomych, czyli tych, którzy już przewracali kartki z historyjką (starość w tym przypadku nie ma nic wspólnego z wiekiem, a już szczególnie w przypadku Pań), oraz tych, którzy trafili tu dopiero teraz. Starych znajomych nie muszę wprowadzać w temat, a nowych zapraszam na początek do lektury pierwszej części, opisującej zdarzenia z roku 2008. Dla ułatwienia nawigacji podaję poniżej bezpośrednie połączenia, ale nie kolejowe, do poszczególnych kartek, czyli krótko pisząc - spis treści, zachęcając jednak do czytania i oglądania od początku do końca.
     Lista kartek części pierwszej:
     1. Wiosenna historyjka z uszami
     2. Obrazki - dla niedowiarków oraz tych, co nie zrozumieli słowa pisanego
     3. Dodatek obrazkowy do "Wiosennej historyjki z uszami"
     4. Niespodziewany Ciąg Dalszy
     5. Kino
Od tego miejsca uważam, że wszyscy już wiedzą o co chodzi, więc muszę zaczynać. Muszę, bo bezmyślnie dawałem na lewo i prawo obietnice napisania ciągu dalszego.

....

     Jakoś tak się złożyło, że "Wiosenna historyjka z uszami" nie ma zamiaru się zakończyć i po niespodziewanym ciągu dalszym w 2008. roku, nastąpił następny, niby niespodziewany, ale jednak podświadomie wyczekiwany, z mocną nutą niewiary, kolejny ciąg dalszy - a może ciąg nowy, bo Ziemia zatoczyła koło, a razem z nią kalendarz. I niby wszystko zaczyna się od początku, a jednak każdemu coś tam stuknęło. Ale jaki to ciąg będzie, to się dopiero okaże. Nie wiedząc jeszcze jak się historyjka dalej potoczy, wydarzenia z roku 2009 nazwałem Wiosenną historyjką z uszami II. Słowo "wydarzenia" jest określeniem trochę na wyrost, bo gdy pisałem te słowa był dopiero 13. marca 2009. roku.

Wiosenna historyjka z uszami II